Czym się zajmujemy!

Pomysł

Dla nas to cel Klienta. Jest to najważniejszy etap procesu, to zaangażowanie w odpowiednią wizję i chęć wprowadzenia czegoś nowego co ułatwi wszystki pełne korzystanie z finalnego produktu. Jako, że jesteśmy Firmą która stara się w 100% spełnić oczekiwania Klientów wychodzimy tym pomysłom na przeciw a kazdy nowy pomysł jest dla nas nowym wyzwaniem, do którego przygotowujemy się w 100%.

Top - uszczelki idealne pomysły

Realizacja

Mamy projekt ale brak nam dostatecznej informacji. Te informacje są podstawowym narzędziem pwłnej współpracy. Pytamy, zawsze pytamy, gdyż bez dostatecznego zgłębienia potrzeb Klienta nie jesteśmy w stanie osiągnąć okreslonego celu. Zawsze zastanawiamy się w jaki sposób można uciąć koszty, szukamy nowych rozwiązań i ciekawych realizacji. W pełni angazujemy się w powierzony nam projekt po to by Klient był zadowolony w 100%.

Top - uszczelki projektowanie

Wykonanie

Głównym założeniem jakie przed sobą stawiamy to pełna satysfakcja Klienta. Dokładamy wszelkich starań by produkt finalny był jak najlepszej jakości i by spełniał zamierzenia pomysłu. Wykonanie projektu najczęśniej kończy się pełną akceptacją wysłanych uprzednio próbek po to by dalsza współpraca układała się jak najlepiej.

Top - uszczelki projektowanie

Etapy projektu

Do każdego zapytania podchodzimy jak do ogólnego prjektu. Głównymi etapami, na które owy projekt dzielimy są: zbieranie informacji, negocjacje z Klientami, szukanie wspólnych rozwiązach bazujących na doświadczeniu obu stron, zbieraniu wszelkich informacji dotyczących zapotrzebowania, środowiska pracy danej uszczelki, paska elementu z tworzywa sztucznego, negocjacja ceny i realizacja projektu.

Najważniejszy jest dla nas Klient i to z jego potrzeb staramy się rozwijać tak by obie strony zaangażowane w realizację prjektu były w pełni zadowolone.

"Cena czyni cuda" - nie do końca zggadzamy się z tą filozofią. Wychodzimy na przeci\w potrzebom Klientów dlatego też realizując jakiekolwiek przedsięwzięcie staramy się zgłębić wszelkie tajniki zagadnienia tak by Klient był maksymalnie zadowolony z naszej obsługi. Zależy nam na ciągłej współpracy i podnoszeniu własnych umiejętności a wiemy, że osiągnąć możemy to tylko dzięki Klientom.

Usługi wykonastwa

Cięcie ploterem

Oferujemy naszym klientom możliwość wycięcia dowolnych kształtów na ploterach tnących. Jesteśmy w stanie wyciąć każdy kształt dowolnej uszczelki o dowolnych wymiarach z maksymalną szerokością 1400mm. Dzięki szybkiej głowicy tnącej wycinane przez nas elementy z gumy oraz tworzyw sztucznych cechuje bardzo dobra jakość wykonania oraz szybki czas realizacji.

Cięcie wodą (WaterJet)

Cięcie wodą (WATER JET) to metoda o niezwykłej dokładności cięcia i bardzo szerokim spektrum zastosowań. Technologia ta niesie za sobą wiele zalet. Zapewnia wysoką jakość ciętych krawędzi, a także dokładność i estetykę wykonywanych prac. Ogromną zaletą cięcia wodnego jest brak oddziaływania cieplnego oraz możliwość cięcia twardych materiałów.

Wulkanizacja na zlecenie

Dla nietypowych elementów o słożonej strukturze oraz o rozbudowanej ilości załamań jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom wulkanizację. Zalety takiego rozwiązania są bardzo istotne dla Klientów, dla których najważniejsze jest wierne odwzorowanie kształtu, który chcą otrzymać. Standardowym rozwiązaniem wulkanizacji gumy jak i innych tworzyw sztucznych jest obróbka termiczna w odpowiednio przygotwanej do tego formie.

Usługi klejenia

Łączenie materiałów klejami staje się coraz popularniejsze, ponieważ często jest skuteczniejsze i wygodniejsze niż połączenie mechaniczne lub spawanie. Nasza Firma zajmuje się klejeniem elementów gumowych z różnymi elementami, Guma + guma, Guma + metal, Guma + drewno. Do klejenie używamy sprawdzonyc klei które w procesie starzenia się łączą ze sobą dwa materiały tworząc nierozerwalną całość.

Cięcie na paski

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Klientów jesteśmy w stanie zaproponować im cięcie rolek materiałowych na podany przez nich wymiar. Standardowy wymiar rolki dzielimy na zapotrzebowanie i doradzamy jak najlepiej wykonać dany pasek. Przycinamy gumę na daną szerodkość z rolki

Podklejanie pasków, uszczelek, profili

NA życzenie Klienta jesteśmy w stanie podkleić materiał lub też skleić go w danym miejcu. Podklejamy elementami do tego przystosowanym - podklejkami dwustronnymi, które w procesie doświadczenia sprawziły się idealnie i pomogły odpowiednio dobrać je pod potrzeby Klientów.